ul. Kąkolowa 2, 86-031 Osielsko k. Bydgoszczy, tel. +48 52 324 70 62

Budynek Wnętrze Wnętrze 2

Hotel

Hotel Tyrol*** znajduje się w Osielsku w woj. kujawsko-pomorskim, oddalony jest zaledwie 4 km od centrum Bydgoszczy. Położenie obiektu zapewnia szybki dojazd do siedzib większości firm i urzędów. Jest doskonałym miejscem zarówno dla osób pragnących połączyć pracę z wypoczynkiem, jak i tych organizujących imprezy okolicznościowe czy biznesowe. Nieopodal znajduje się największe w regionie bydgoskim Centrum Targowo-Wystawiennicze oraz Centrum Rekreacyjno-Sportowe w Myślęcinku.

Hotel stworzony jest dla osób, które cenią sobie odpoczynek w domowym zaciszu. W porze wiosenno-letniej można korzystać z wygodnego i przestronnego tarasu, który sprzyja wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Na terenie obiektu znajduje się także plac zabaw dla dzieci. Otoczenie hotelu jest monitorowane, podobnie jak znajdujący się przy obiekcie niestrzeżony parking. Zarówno styl, jak i architektura wnętrza nawiązują do zabudowy jaką spotkać można w górach Tyrolu.

Gwarantujemy miłą, profesjonalną obsługę, która dba o zadowolenie, prywatność, wygodę i domową atmosferę. Ponadto naszym Gościom zapewniamy bezpłatny dostęp do internetu (Wi-Fi).