ul. Kąkolowa 2, 86-031 Osielsko k. Bydgoszczy, tel. +48 52 324 70 62

Hotel

Hotel (Tyrol***) "Życie Gruzji" znajduje się w Osielsku w woj. kujawsko-pomorskim, oddalony jest zaledwie 4 km od centrum Bydgoszczy. Położenie obiektu zapewnia szybki dojazd do siedzib większości firm i urzędów. Jest doskonałym miejscem zarówno dla osób pragnących połączyć pracę z wypoczynkiem, jak i tych organizujących imprezy okolicznościowe czy biznesowe. Nieopodal znajduje się największe w regionie bydgoskim Centrum Targowo-Wystawiennicze oraz Centrum Rekreacyjno-Sportowe w Myślęcinku.

Hotel stworzony jest dla osób, które cenią sobie odpoczynek w domowym zaciszu. W porze wiosenno-letniej można korzystać z wygodnego i przestronnego tarasu, który sprzyja wypoczynkowi na świeżym powietrzu.

Otoczenie hotelu jest monitorowane, podobnie jak znajdujący się przy obiekcie niestrzeżony parking. Zarówno styl, jak i architektura wnętrza nawiązują do zabudowy jaką spotkać można w Gruzji.

Gwarantujemy miłą, profesjonalną obsługę, która dba o zadowolenie, prywatność, wygodę i domową atmosferę. Ponadto naszym Gościom zapewniamy bezpłatny dostęp do internetu (Wi-Fi).