ul. Kąkolowa 2, 86-031 Osielsko k. Bydgoszczy, tel. +48 52 324 70 62

DEGUSTACJA WHISKY

« Wróć do archiwum aktualności

Dodane: 2016-03-10

Degustacja whisky to ostry atak smaku, który po chwili rozpływa się ciepłem po podniebieniu, by potem atłasowo spłynąć w okolice serca… czyli długi, wyrafinowany finisz! To na co koneserzy czekają najbardziej!
Stara, szlachetna whisky płynąc z serca do żołądka obrała właśnie tą ścieżkę, by wbrew jej przebiegowi, dostać się przez żołądek do serca swoich wybrańców-koneserów.
Nawet jeśli nie każdemu w smak… tym, którzy znaleźli w niej poszukiwaną nutę, nie daje o sobie zapomnieć.

A jednak pokazuje się w pełnej krasie dopiero po jakimś czasie…
Mówi się, że jest jak kobieta! Im dłużej się ją zna, tym więcej potrafi z siebie dać.

Znając tekst piosenki z kultowych lat panowania Dżemu, można rzec, że niektórym bywa żoną…Whisky! Jeśli Twoje uwielbienie dla niej nabrało już mocy… zapragnąłeś być świadomym jej degustatorem…
Wejdź do ekskluzywnego Świata nie tylko męskich przyjemności!Podczas tej degustacji poznasz szkockie whisky z destylarni na wyspie Islay. Dowiesz się, czym charakteryzują się dane marki, poznasz podstawowe smaki i zapachy oraz historie zakładów produkujących ten szlachetny trunek.Dowiesz się także dlaczego ciemna barwa nie oznacza, że whisky jest lepsze od tej o jaśniejszym odcieniu. Otrzymasz również kilka wskazówek dotyczących wyboru tego szlachetnego trunku, smakując i wybierając ulubiony bukiet i charakter.
Start 18.03.2016 oraz 19.03.2016 godz 19:00

Wstęp 100,00zł/osoba *Ilość miejsc ograniczona !
Liczy się pierwszeństwo zgłoszeń ! Nie przegap !*
Rezerwacje pod nr tel 503-752-025